Cleopatra

Cleopatra
Reberbansgade 6
9000  Aalborg
Tlf.: 98 12 29 29

Skin Repair

Skin Repair
Silkeborgvej 56
8000  Aarhus C
Tlf.: 27 57 50 47

Care By Nor

Care By Nor
Kristiangårdsvej 2
8330  Beder
Tlf: 60131239
Email: susan-mouritsen@jubii.dk 

Uptowngirl v/Merete Degn

Sense Me v. Sine Dahl

Sense Me v. Sine Dahl
Valseværksgade 1
3300  Frederiksværk
Tlf.: 40 62 82 21
Mail: sinedahl@gmail.com

Sund livstil v. Hanne Aabenhuus

Sund livstil v. Hanne Aabenhuus
Riimsøvej 17
8585  Glesborg
Tlf.: 61 26 7581
Mail: hanne_aabenhuus @yahoo.dk

Kosmetolog Lene MM

Kosmetolog Lene MM
Østre Allé 6
7200  Grindsted
Tlf.: 40 61 48 66
Mail: kosmetologlenemm@gmail.com

Timeless Skincare v. Wendy Ryberg

Timeless Skincare v. Wendy Ryberg
Tjørne Allé 12C, Vejrup
6740  Bramming
Tlf.: 26 22 99 55
Mail: wendymikkelsen@msn.com

Beauty Salon Gold Pantera

Beauty Salon Gold Pantera
Strandvejen 142 B
2900  Hellerup
Tlf.: 21 74 55 10
Mail: info@goldpantera.dk

Asdis hud og skønhedsklinik

Asdis hud og skønhedsklinik
Stengade 53b, 2. sal
3000  Helsingør
Tlf.: 27 29 11 66
Mail: asdis@skonhedsklinik.dk

Holbæk Hudpleje v. Linnea

Holbæk Hudpleje v. Linnea
Tækkemandsvej 7
4300  Holbæk
Tlf.: 22 71 43 10
Mail: smuk@holbaek-hudplejeklinik.dk

Style Vision

Style Vision
Østergade 8B
7500  Holstebro
Tlf.: 97 42 19 19
Mail.: hairvision7500@gmail.com

Healux klinikken

Healux klinikken
Bredgade 51
1250  København
Tlf.: 66 14 39 95
Mail: Signe@healux.com

Provstgaard Beauty House

Provstgaard Beauty House
Marksvinget 19
4600  Køge
Tlf.: 26 39 90 65
Email: info@provstgaardbeautyhouse.dk
www.provstgaardbeautyhouse.dk

Hos Karina

Hos Karina
Torvet 1A
7620  Lemvig
Tlf.: 40 41 13 31
Mail: hoskarina@hotmail.dk

Beauty by Wentzel

Beauty by Wentzel
Fyrreparken 11
4700  Næstved
Tlf: 60656991
Email: info@beautybywentzel.dk
www.BeautyByWentzel.dk

MB Skin Care

MB Skin Care
Købmagergade 12, st. tv
4700  Næstved
Tlf.: 30 46 40 20
Mail: info@mbskincare.dk

Clinique Thornfeldt V/Lene Thornfeldt

Clinique Thornfeldt  V/Lene Thornfeldt
Vinkelvej 20
5750  Ringe
Tlf: 22 30 72 72
Hjemmeside: www.clinique-thornfeldt.dk
Mail: thornfeldt@clinique-thornfeldt.dk

Helsetid

Helsetid
Lone Bitsch
Fyllasvej 7
8600  Silkeborg
Tlf: 20 55 76 08
Mail: info@helsetid.dk
Hjemmeside: www.helsetid.dk

NowaCare

NowaCare
Funder Bygade 20
8600  Silkeborg
Tlf: 21 21 14 85
Mail: kate_tn@hotmail.com 

Fod og Skønhedsklinikken

Fod og Skønhedsklinikken
Godthåbsvej 15, 1. sal
8660  Skanderborg
Tlf: 24 82 06 37
Mail: fodogskoenhedsklinikken@gmail.com

Beauty Care

Beauty Care
Nurak Yangnok
Danmarksvej 26
8660  Skanderborg
Tlf: 23879646
Mail: kontakt@beautycareskb.dk

BeautyCare Slagelse

BeautyCare Slagelse v/Stine Svare Hansen
Snekkerupvej 17
4200 Slagelse
Tlf : 35103410
Mail: Beautycareslagelse@gmail.com

Neovitanna v/Anna Keller

Neovitanna v/Anna Keller
Taastrup Hovedgade 102 tv.
2630 Taastrup
Tlf: 53 64 55 45
Mail: anna@neovitannahudpleje.dk
www.neovitannahudpleje.dk

Gib Suticha

Suticha
Rosenhaven 5
7120 Vejle Øst
Tlf: 24 40 06 09
Mail: gib@suticha.dk 

Clinique Velvære

Clinique Velvære
Sevelvej 34
7830 Vinderup
Tlf: 20 84 23 42
Mail: clinique.velvaere@gmail.com
Hjemmeside: www.clinique-velvaere.dk/

Euro-Clinic

Euro-Clinic v. Jette. M. Hansen
Tousparken 9
8230  Åbyhøj
Tlf. 86 11 72 72
Mail: eclinic@mail.dk 

Malia v. Lene Larsen

Malia v. Lene Larsen
Christian 4 Vej 34
6000  Kolding

Tlf. 28510461
Email: lene@jaxwax.dk

Your Clinic v Sarah Stuf Kjærulf Ingemansen

Your Clinic v Sarah Stuf Kjærulf Ingemansen
Granhøjvej 1

8600  Silkeborg
Tlf: 27855054
Email: yourhome-clinic@outlook.com

Salon Brandt v. Jeanette Brandt

Salon Brandt v. Jeanette Brandt
Jernbanegade 14E
9530 Støvring
Tlf: 98370339
Email: salonbrandt@salonbrandt.dk

SKØN

SKØN
Fonnesbechsgade 7
7400 Herning
Tlf: 20772059
Email: info@skonklinik.dk
Hjemmeside: skonklinik.dk

Hannes Hudpleje & Velvære

Hannes Hudpleje & Velvære
Dybvadgårdsvej 1
9352 Dybvad
Tlf: 26363227
Email: hanneshudpleje@outlook.dk

Aphrodites Elysium v. Anja

Aphrodites Elysium v. Anja
Skolevej 4
9400 Nørresundby
Tlf: 61799552
Email: minianja@hotmail.com

Asdis hud og skønhedsklinik

Asdis hud og skønhedsklinik
Stengade 53b, 2. sal
3000  Helsingør
Tlf.: 27291166
Mail: asdis@skonhedsklinik.dk

Kosmetolog Laura Byriel

Kosmetolog Laura Byriel
Tingvej 36
8543 Hornslet
Tlf: 28765364
laura@byriel.dk

EMMÉ v. Emma Hyttel

EMMÉ v. Emma Hyttel
Frederiksborgvej 36, kl. tv.
4000 Roskilde
Tlf.: 50590214
emmahyttel214@gmail.com

Irina´s hudpleje

Irina´s hudpleje
Soltoften 16
7000 Fredericia

Maha Beauty Clinique

Maha Beauty Clinique
Struervej 25
7500  Holstebro
Mail: maha-beauty-clinique@hotmail.com
Tlf. 24818153

Wellness Clinique v. Sissel Quist

Wellness Clinique v. Sissel Quist
Sdr. Truevej 12
9500  Hobro
Mail: miss-quist@hotmail.com
Tlf: 28257506

LR Skincare Louise Rom

LR Skincare Louise Rom
Samsøvej 2
7680 Thyborøn
Tlf. 60 63 41 33
Email: louise_rom@hotmail.com

Viborg Helsepraktik

Viborg Helsepraktik
Toldboden 1, 4, sal B
8800 Viborg
Tlf. 40145454
Tidsbestilling: viborghelsepraktik.dk

Digeklinikken v. Louise Julius

Digeklinikken v. Louise Julius
Råhedevej 8
6760 Ribe
Tlf. 22486870
Email: digeklinikken@hotmail.com

Tú DK v. Sandra Sejr Petersen

Tú DK v. Sandra Sejr Petersen
Fælledvej 13
2200 København N
Tlf: 26111183
Email: sandrue83@hotmail.com

MB hudpleje v. Mette Berggren

MB hudpleje v. Mette Berggren
Slotsgade 4
8900 Randers
Tlf: 24849040
Facebook og Instagram: MB hudpleje

Pro Beauty

Pro Beauty
Jernbanegade 2
6700  Esbjerg
Tlf: 27850946
Email: info@probeauty.dk

Shine Cph v. Louise Camilla Iversen

Shine Cph v. Louise Camilla Iversen
Nimb Hotel, Bernstorffsgade 5
1577 København
Tlf: 28877866
Email: mail@shinecph.dk

Hudpleje v/Jannie Selbo

Hudpleje v/Jannie Selbo
St. Blichersvej 29
7470  Karup
Tlf: 31673103
Email: jannieselbo@gmail.com

Hudfeen v/ Emilie Kjærgaard

Hudfeen v/ Emilie Kjærgaard
Hovangsvej 50
9500 Hobro
Tlf: 31540027
Email: hudfeen@icloud.com
www.hudfeen.dk

Klinik Nete P

Klinik Nete P
Fladhøjvej 5
9600 Aars
Tlf: 20424464
Email: nete@klinik-netep.dk
www.klinik-netep.dk

Beauty By Crone Alberte v. Alberte Lucca Storm Crone

Beauty By Crone Alberte v. Alberte Lucca Storm Crone
Beauty klinik beliggende på 5 stjernet Stay i Nordhavn
Stubkaj 7E
2150 Nordhavnen
Tlf: 61743443
www.beautybycrone.dk

Care & Beauty By Albjerg

Care & Beauty By Albjerg
Kogsbøllevej 2, 1. th.
5800  Nyborg
Tlf: 40146146
Email: annemettealbjerg@gmail.com

Beauty by Birkø v. Jette

Beauty by Birkø v. Jette
Baldersvej 54
7800  Skive
Tlf: 60536254
Email: beautybybirko@gmail.com

Velvære for dig V/ Stephanie Graugaard

Velvære for dig
V/ Stephanie Graugaard

Adresse
Sdr. Omme Hotel & Kro
Hovedgaden 1
7260 Sdr. Omme

Kontakt
Tlf: 75341700 – Tast 2
Email: stephanie@sdr-omme-kro.dk

Luxury House

Luxury House
Skanderborgvej 16
8000 Aarhus C
Tlf: 93971525
Email: luxury-house@outlook.dk

Fodpleje og velvære v. Karina Nielsen

Fodpleje og velvære v. Karina Nielsen
Elsborgvej 41
Kjellerup 8620
Tlf: 25637357
Email: karinanielsen68@yahoo.dk

By Mirja

By Mirja
Storegade 13
Bjerringbro 8850
Tlf: 22432649
www.bymirja.dk

Elegance Beauty v. Malwina Shawket

Elegance Beauty v. Malwina Shawket
Dalumvej 23, kl.
Odense SV 5250
Tlf: 22275563
Email: Info@elegancebeauty.dk
www.elegancebeauty.dk

Neovita på Instragram

 

Vores

adresse

Moesgaard Cosmetics ApS
Krakesvej 114
8660 Skanderborg

 

Vores

Telefon

Telefon: 20 90 79 43

Copyright © Moesgaard Cosmetics ApS  |  Webdesign Unikco.dk